Przyścienne stanowisko kontrolne CCS130
Przyścienne stanowisko kontrolne z uchylnym blatem
6 września 2018
regal fotopolimery
System przechowywania fotopolimerów na regałach magazynowych
27 września 2018

System przechowywania wykrojników płaskich na regałach magazynowych

Opis

Oprócz kompletnych regałów magazynowych do przechowywania wykrojników płaskich oferujemy uniwersalny system pasujący do większości istniejących regałów magazynowych.
Dzięki takiemu rozwiązaniu system lettero można wykorzystać: na istniejących regałach magazynowych zastępując funkcjonujący sposób przechowywania wykrojników, do uzupełnienia i rozbudowy posiadanych zasobów lub zaplanować stopniową modernizację posiadanych powierzchni magazynowych.

 

System lettero do przechowywania wykrojników płaskich składa się z:

  • prowadnic kaset
  • kaset na wykrojniki dostępnych w 4 rozmiarach
  • adaptera do wideł

 

Kasety na wykrojniki płaskie dostępne są w 4 rozmiarach, które można dopasować w zależności od wielkości stosowanych wykrojników. Można je układać na regałach do 3 poziomów – pamiętając o nośności regałów. Dla wygody i porządku kasety na regałach układane są w prowadnicach. Można je też układać na zwykłych półkach.

Kasety są standardowo wyposażone w uchwyt umożliwiający zdejmowanie z regału wózkiem widłowym.

Prowadnice kaset, połączone w moduły pasują na głębokość większości regałów magazynowych wysokiego składowania. Są takie same dla każdego rozmiaru kaset, dlatego system jest elastyczny i uniwersalny.

Uzupełnieniem systemu przechowywania wykrojników płaskich lettero jest adapter do wideł umożliwiający zdejmowanie kaset z wykrojnikami wózkiem widłowym.