Wyposażenie drukarni fleksograficznych  lettero obejmuje szeroką gamę rozwiązań: od przygotowalni flekso, przez sprzęt wspomagający i ułatwiający codzienną pracę, do magazynu/archiwum form fotopolimerowych, wykrojników oraz sleevów i cylindrów drukarskich.
Nasza oferta to różnego rodzaju wózki do transportu i czasowego przechowywania klisz fotopolimerowych, regały do przechowywania płyt fotopolimerowych w kopertach, szafy szufladowe i system przechowywania form fotopolimerowych na regałach i regałach wysokiego składowania mocowanych na uniwersalnych szynach wieszakowych.

Do przechowywania płaskich wykrojników fleksograficznych proponujemy elastyczny i uniwersalny system z kasetami w specjalnych prowadnicach pasujących do regałów wysokiego składowania lub na zwykłych regałach półkowych lub maksymalnie elastyczny i wydajny system przechowywania form fleksograficznych z układnicą suwnicową.

Na rotacyjne wykrojniki fleksograficzne przeznaczone są proste regały z hakami lub rozbudowany system regałów przesuwnych oszczędzających powierzchnię magazynową.
Bezpieczne przechowywanie cylindrów i sleevów drukarskich gwarantują nasze systemy regałów z odpowiednimi mechanizmami zabezpieczającymi tuleje i wałki drukarskie w magazynie.