Oświetlacze kompaktowe

Oświetlacze profi view box (PVB) są kompaktową wersją kabiny świetlnej. Przeznaczone są zwłaszcza dla grafików i fotografów, zapewniając im poręczne źródło światła zgodne z normą ISO. Stworzone z myślą o precyzyjnej ocenie kolorów w procesie pre-press. Umożliwiają obiektywną ocenę i porównanie koloru na analogowych oryginałach i wydrukach próbnych (proof) w procesie komputerowej obróbki obrazu i projektowaniu produktów poligraficznych.

Kompaktowe kabina świetlne PVB marki Lettero produkowane są w trzech wielkościach i mogą być wyposażona w jedno, dwa lub trzy źródła światła, w zależności od potrzeb i zastosowań urządzenia:

D50 – 5000 K
D55 – 5500 K
D65 – 6500 K

Razem z komorami świetlnymi CMB, wielkoformatowymi stanowiskami kontrolnymi CCS oraz stanowiskami kontrolno-pomiarowymi i lampami oświetlenia pomieszczeń, oświetlacze PVB tworzą Lettero Color Matchng program, czyli system do obiektywnej oceny koloru wyrobów na każdym etapie produkcji, bez względu na branżę.

Oświetlacze PVB podobnie jak pozostałe produkty marki Lettero charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na ich trwałość i bezawaryjność użytkowania. Zgodność z branżowymi normami ISO potwierdza certyfikat FOGRA.

1 2