Marka lettero powstała w 1994 r. jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na poligraficzny sprzęt pomocniczy. Firma KAROŃ jako jeden z ważnych elementów krajowego rynku poligraficznego, doskonale znając potrzeby branży zaproponowała urządzenia, które produkowały jedynie firmy zagraniczne. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę. Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji naszym Klientom poprzez dostosowywanie się do najnowszych trendów. Chcemy by, dzięki naszym profesjonalnym urządzeniom, branża, którą na początku lat 90 sami tworzyliśmy wchodziła na coraz to wyższy pułap. Jesteśmy profesjonalistami i tworzymy dla profesjonalistów.

Jako jedyna polska firma produkujemy urządzenia do profesjonalnej oceny koloru, których zgodność z normami ISO potwierdza certyfikat FOGRA. Wytwarzane przez nas oświetlacze, komory świetlne, stanowiska komputerowe i kontrolno-pomiarowe dla poligrafii, producentów opakowań i innych gałęzi przemysłu cieszą się uznaniem Klientów w kraju i za granicą.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu niezawodne produkty wysokiej klasy. Dzięki zaangażowaniu w każdą realizację zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów.

Szczególną pozycję wśród odbiorców naszej oferty stanowi przemysł opakowaniowy wykorzystujący w większości techniki fleksograficzne.  W odpowiedzi na jego potrzeby stworzyliśmy kompleksową ofertę urządzeń pomocniczych oraz specjalny system przechowywania form fleksograficznych oparty na regałach magazynowych, uzupełniony układnicą suwnicową.

Istotnym elementem naszej działalności jest produkcja mebli metalowych. Od wielu lat dostarczamy naszym Odbiorcom: szafy szufladowe, różnego rodzaju regały metalowe, regały jezdne, regały przesuwnestoły pomocnicze, szafy i szafki metalowe.
Od początku istnienia firmy nasze produkty cechuje najwyższa jakość i elastyczność. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów. Mając na uwadze ich oczekiwania, włączyliśmy do naszej oferty konstrukcje nietypowe, realizowane według indywidualnych zamówień. Dzięki temu gwarantujemy produkty skrojone pod różnorodne preferencje.

Wierzymy, że w naszej ofercie znajdą Państwo wyposażenie biurmagazynówarchiwów, pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych oraz laboratoriów, które sprosta Państwa oczekiwaniom, a każde z nich, przez długi okres będą odznaczać się funkcjonalnością oraz estetyką.