Marka lettero powstała w 1994 r. jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na poligraficzny sprzęt pomocniczy. Firma Karoń jako jeden z ważnych elementów krajowego rynku poligraficznego doskonale znała potrzeby branży. W latach 90 poprzedniego stulecia rodziła się polska poligrafia prywatna. Marka lettero zaproponowała urządzenia, które produkowały jedynie firmy zagraniczne. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę. Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji naszym Klientom poprzez dostosowywanie się do najnowszych trendów. Chcemy by, dzięki naszym profesjonalnym urządzeniom, branża, którą na początku lat 90 sami tworzyliśmy wchodziła na coraz to wyższy pułap. Jesteśmy profesjonalistami i tworzymy dla profesjonalistów.

Z początkiem XXI wieku weszliśmy na rynek z nową ofertą. Meble metalowe stanowią naturalną drogę w kierunku rozszerzenia naszych usług. Od początku istnienia firmy nasze produkty cechuje najwyższa jakość i elastyczność. Dostosowujemy się do potrzeb naszych Współpracowników. Proponujemy konstrukcje nietypowe, skrojone według Państwa indywidualnych potrzeb. Jesteśmy w stanie profesjonalnie zabudować nawet skrajnie nieustawne pomieszczenia.

Jako jedyna polska firma produkujemy urządzenia do profesjonalnej oceny koloru, których zgodność z normami ISO potwierdza certyfikat FOGRA. Wytwarzane przez nas oświetlacze, komory świetlne, stanowiska komputerowe i kontrolno-pomiarowe dla poligrafii, producentów opakowań i innych gałęzi przemysłu cieszą się uznaniem klientów w kraju i za granicą.

Mając na uwadze Państwa wysokie i różnorodne oczekiwania, lettero przygotowało bogatą ofertę handlową, w której znajdą Państwo między innymi: bezpieczne sejfy, regały metalowe, regały magazynowe, regały przesuwne oraz regały jezdne, a także szafy metalowe oraz meble warsztatowe. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu niezawodne produkty wysokiej klasy. Dzięki zaangażowaniu w każdą realizację zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów.
Jednym z podstawowych filarów naszej działalności są metalowe meble biurowe. Jako jeden z liderów w branży od 16 lat dostarczamy zadowolonym Klientom: szafy kartotekowe, szafy szufladowe na rysunki, szafki skrytkowe, różnego rodzaju regały, stoły warsztatowe, szafki szkolne, szafki ubraniowe i szafki bhp.
Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów. Mając na uwadze ich oczekiwania, włączyliśmy do naszej oferty konstrukcje nietypowe, realizowane według indywidualnych zamówień. Dzięki temu gwarantujemy produkty skrojone pod różnorodne preferencje. Marka lettero to więcej niż idealnie dopasowane meble metalowe, to profesjonalizm, funkcjonalność i elastyczność.
Jedną z naszych specjalności są poligraficzne urządzenia pomocnicze oraz meble dla poligrafii. W tej dziedzinie jesteśmy jednym z pionierów na polskim rynku, a o poziomie naszych usług świadczy liczba zadowolonych Klientów.
Wierzymy, że w naszej ofercie znajdą Państwo wyposażenie biur, magazynów, archiwów oraz laboratoriów, które sprosta Państwa oczekiwaniom, a każda szafa metalowa czy szafy na mapy, przez długi okres będą odznaczać się funkcjonalnością oraz estetycznością.

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań i współpracy – skontaktuje się z nami.

polski