Regał na wykroniki płaskie
System przechowywania wykrojników płaskich na regałach magazynowych
27 września 2018

System przechowywania fotopolimerów na regałach magazynowych

Opis

Poza kompletnym systemem regałów do magazynowania form drukowych oferujemy system przechowywania fotopolimerów na listwach wieszakowych. Można go zastosować na istniejących regałach magazynowych lub wykorzystać do rozbudowy magazynu. Uniwersalność i elastyczność dają możliwość zastosowania systemu lettero na posiadanych regałach i połączenia go z już istniejącymi sposobami archiwizowania.

System archiwizacji form fotopolimerowych składa się z:

  • paneli wieszakowych z szynami, na których zawieszane są fotopolimery na listwach
  • zawiesi do paneli, dopasowanych do trawersów regałów magazynowych
  • uniwersalnych listew wieszakowych z klipsami lettero, do mocowania form fotopolimerowych

 

Panele wieszakowe występują w dwóch szerokościach, różniących się ilością szyn. Umożliwiają w ten sposób dopasowanie ilości przechowywanych klisz fotopolimerowych do nośności regału. Uchwyty w panelach pasują praktycznie do wszystkich uchwytów szyn mocujących do fotopolimerów.
Zawiesia do paneli służą do mocowania na trawersach regałów magazynowych. Pasują do większości regałów występujących na rynku.

Jako dopełnienie systemu proponujemy uniwersalne listwy wieszakowe do klisz fotopolimerowych z klipsami. Wykorzystanie listew lettero umożliwia łatwe i szybkie przygotowanie fotopolimerów do umieszczenia na regale magazynowym. Wysoka dokładność i jakość wykonania gwarantuje długie użytkowanie.