Dla drukarni fleksograficznych przygotowaliśmy szeroką gamę rozwiązań: od przygotowalni flekso, przez sprzęt wspomagający codzienną pracę, aż do magazynu/archiwum do przechowywania form fotopolimerowych, wykrojników oraz sleevów i cylindrów drukarskich.
W zależności od potrzeb oferujemy wózki do transportu i czasowego przechowywania klisz fotopolimerowych, regały do przechowywania płyt fotopolimerowych w kopertach, szafy szufladowe i system przechowywania form fotopolimerowych na regałach i regałach wysokiego składowania mocowanych na uniwersalnych szynach wieszakowych.
Do przechowywania płaskich wykrojników fleksograficznych proponujemy elastyczny i uniwersalny system kaset do wykorzystania na dedykowanych prowadnicach pasujących do regałów wysokiego składowania lub na zwykłych regałach półkowych. Na rotacyjne wykrojniki fleksograficzne przeznaczone są proste regały z hakami lub rozbudowany system regałów przesuwnych oszczędzających powierzchnię magazynową.
Bezpieczne przechowywanie cylindrów i sleevów drukarskich gwarantują nasze systemy regałów z odpowiednimi mechanizmami zabezpieczającymi tuleje i wałki drukarskie w magazynie.